Hakkımızda

CNS su arıtma cihazlarını tercih ederek sadece optimum performans sağlayan bir cihaz almış bulunmuyor, Trakya bölgesinde geniş servis ağımız sayesinde mükemmel bir satış sonrası hizmet de elde etmiş bulunuyorsunuz. Ev ana giriş sistemlerimizin üretiliş amacı kullanım suyunuzda bulunan tortu, ağır metal, partikül, kirec ve kimyasalları arıtarak makine ve ekipmanlarınızın ileri düzeyde korunmasını sağlar. İçme suyu arıtma cihazlarımızda bulunan Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmenizi sağlamaktadır.

Misyonumuz

CNS SU ARITMA olarak Her zaman müşterilerimize kaliteli ve son teknoloji ürünler sunarak sektörün güvenilir ve örnek firması olmak, su arıtma sektöründe üstün hizmet anlayışımızla emsal teşkil edecek su arıtma çözümleri sunmaktır. Su arıtma sistemlerinde yaratıcı ve kalıcı çözümlerle kaliteli hizmeti müşterilere sunmak, çevre bilinci ve yüksek kalite anlayışı ile ekonomik çözümler sunarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Ürünlerimizi Türkiye’de ve tüm dünyada en yüksek kalite değerine ulaştırmak, su arıtma sektöründe teknolojiyi yakından takip edip ürün çeşidimizi arttırarak çok daha geniş kitlelere ulaşmak, en iyi çözümleri sunarak sektörün lider firması olmak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve tüm bunları yaparken doğanın, çevrenin ve insanlığın yararına hareket etmektir.

Kalite Politikamız

CNS firması olarak kaliteyi her zaman ürün ve hizmetlerimizde ön planda tutuyor, yıllardır sektörün sayılı firmalarından biri olarak bugün geldiğimiz seviyeyi kalite prensibimizle sağlamış bulunuyoruz. Üretimimizin her aşamasında işinin ehli personelimizle kalite kontrol çalışmaları yaparak mükemmel kalitede cihazlar üretiyor ve müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap veriyoruz.

M.YAMAN İşletme sahibi

Y.YAMAN Teknik Servis Sorumlusu

C.YAMAN E-ticaret sorumlusu

N.YAMAN Teknik Servis

S.YAMAN Teknik Servis

Bulunduğum şehirde servisiniz varmı?

Trakya Bölgesinde ücretsiz servisimiz mevcuttur. Edirne – Kırklareli – Tekirdağ
il ve ilçe merkezlerinde tüm kurulumlar ücretsizdir.

Sipariş verirsem ne zaman montajı gerçekleştirilir?

Siparişinizi takip eden 1-3 iş günü içerisinde ürünün montajı servis tarafından yapılır.

Üründen memnun kalır mıyım?

CNS arıtma cihazları kaliteli suyu garanti etmektedir, SUYUN TADINDAN memnun kalmadığınız durumda 2 hafta içinde almış olduğunuz cihazı iade edip paranızın tamamını geri alabilirsiniz. Orijinal filtrelerini kullandığınız müddetçe suyunuz ilk günkü kadar, taze hafif ve sağlıklı olmaya devam edecektir.

Siteden online sipariş vermek ne kadar güvenilir?

www.cnssuaritma.com sitesi 2005 yılından beri Türkiye’de online olarak hizmet vermektedir, sitemiz üzerinden 256 bit SSL güvenli şifreleme koruma sayesinde kartınızla rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

What can we do for you ?

İçerik yönetimi hizmeti alan müşterilerimize CNS Su Arıtma aracılığı ile destek sağlanmaktadır. Standart satış sonrası koşullara ek olarak taleplere göre özel hizmetler de sunulmaktadır.

Su arıtma sistemleri sektöründe emin adımlarla yürüyor, kaliteli ve sağlıklı su arıtma cihazlarımızla her geçen gün müşteri kitlemizi büyütüyoruz.

Türkiye’nin her yerine Yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderim gerçekleştirmekteyiz.

+(90) 850 532 98 39 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp satış ve sonrası hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

81 ilin hemen hemen yer yerinde bulunan ürünlerimizden tüm müşterilerimiz memnundur. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.