Şartlar ve Koşullar Sayfası

Alış veriş süresince geçerli olan şartlar

Şartlar & Koşullar

Kullanım . Şahıslar kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlar için buraya bulundu Şartlar ve Koşullar yalnızca uyarınca bu siteyi kullanabilir. Diğer herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır. Olmak istemek ve Panel üyesi olmak her zaman ücretsizdir. Panel faaliyetlerine katılım her zaman isteğe bağlıdır. Şahıslar ücret veya yükümlülüğü olmaksızın herhangi bir zamanda Panel’inden vazgeçebilir.

Gizlilik Politikası . CNS Su Arıtmaherkesin gizlilik endişelerini ciddi bir şekilde alır. Sizden toplanan bilgileri nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için, bizim “Gizlilik Politikası” gözden geçirin.

Üyelik uygunluğu . CNS Su Arıtma Paneli 43 yaşında ve daha yaşlı ve ABD, Kanada, Norveç, İsveç, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Hollanda, İspanya, İngiltere, Güney Afrika, Hindistan, Litvanya İrlanda, Meksika, Japonya ve Avustralya yaşayan insanlara açıktır. Üyelik benzersiz bir e-posta adresine sahip bir kişiye özgüdür. Bir kişi CNS Su Arıtma Panelinde birden çok kez bir üyesi olarak görünmeyebilir (örneğin çoklu kimlikler altında).

 

Bir Panel üyesi olmak . Bazı Site içeriğinin anonim çevrimiçi ziyaretçiler için ise, diğer hizmetler ve içerik Panel’inden üyeleri tarafından kullanımı kısıtlanmış olabilir. Üye olmak için, bireysel Paneli ile kayıt yaparken doğru bilgi vermek zorundadır ve onun ya da onun gerçek kimliğini gizlemek için herhangi bir takma ad veya diğer araçları kullanmak olmayabilir. Bir insan, yanlış hatalı olduğunun tespit edilmesi kaydolma sırasında herhangi bir maddi ilgili bilgileri sağlıyorsa, oldukça güncel ne tam veya CNS Su Arıtma ve / veya ajanların biri yanlış, yanlış değil, bu tür bir bilgiyi şüphelenmek için makul nedenleri vardır değil oldukça güncel değil veya ne tam, Cns Su Arıtma ve / veya yetkili acenteleri o insana üyelik sonlandırılmasını ve Sitenin her türlü mevcut veya gelecekteki erişimi, kullanımı veya reddetme hakkına sahiptir ve aynı zamanda, tamamen kendi takdirine, birikmiş ödülleri ilan edebilir veya bireye aksi beğenilen herhangi bir miktarda ödül geçersiz ve hükümsüz sayılacağıbilecek.

Başlatma ve Panel üyeliğini sürdürme .Cns Su Arıtma Panel için üyenin alanına erişmek için, kayıt sırasında her bir panelist bir kullanıcı adı kurmak için gerek . Bir şifre e-posta yoluyla size gönderilecektir. Şifrenizin güvenliğinden sorumlu olan ve bu şifre altında herhangi bir kullanım veya yetkisiz kullanımdan tamamen siz sorumlusuz.
Cns Su Arıtma Paneli üyeleri tarafından anket daveti ve katılım sıklığı. Kendi çevrimiçi profilinde bulunan kişisel bilgilerin, panel üyesi bir ay içinde kaç anket tamamlamak istediğini gösterebilir. Panel üyelerinin kendisi gösteren kotalara kadar veya hiçbir davet alabilir. Başka bir anket daveti sunulan önce verilen bir anket tamamladıktan sonra, panel üyesi gün bazı sayısı bir boşluğu karşılaşabilir. Her girişimi çeşitli faktörler nedeniyle, sık sık istenen frekansa kadar her bir panelist anketlere davet göndermek için yapılmış ise, verilen bir panel elemanı istedikleri gibi anketlere katılmak için birçok davetiye alamayabilir. Cns Su Arıtma anket çağrısı herhangi bir spesifik ya da minimum sayıda sunmak için hiçbir yükümlülük altında değildir.

Panel üyeleri iyi durumda kendi hesabını tutarsa, para kazandı bitiminden muhafaza edilecektir (yani profil bilgileri güncellenir, sundu anket çağrısı katılım makul düzeyde edilir, vb).

Yetkisiz kullanım . Bir birey, örümcekler, robotlar veya diğer otomatik veri madenciliği teknikleri katalog, indir, mağaza gibi herhangi bir teknolojik cihazlar kullanmak veya başka Site’de mevcut içeriği çoğaltamaz veya dağıtamazsınız. Ne bir birey herhangi bir panel, anket, anket sonuçlarını manipüle etmesine izin veya ödül paneli üyeliği bir sonucu olarak yapan bu Sitede veya herhangi bir aktivite bağlamında çekiyor. Sen, “sel”, “posta bombalama” ya da “çökmesini” Siteyi aşırı yüklenmesi yollarla, sınırlama olmaksızın, Site veya dahil Site, herhangi bir diğer kullanıcının kullanımına müdahale için herhangi bir eylemde olmayabilir. Sen promosyonlar ve / veya ürünlerin veya hizmetlerin reklam içeren istenmeyen e-posta göndermek olmayabilir. Başka bir web sitesi içinde Sitesi bölümlerini çerçeve ya da Sitenin görünümünü değiştirmek olmayabilir. Cns Su Arıtma tamamen talep veya böyle bir bilgi veya materyalleri gönderen kişilerin kimliğini ifşa etmek Cns Su Arıtma yönlendirerek, yürürlükteki herhangi bir yasa sınırları içinde, herhangi bir kolluk makamları veya mahkeme emri ile işbirliği yapacaktır.

Profil güncellenmesi .Cns Su Arıtma Panel  üyeleri  giriş yaptıktan sonra kendi üyesi profil bölümünde adı, posta adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve demografik bilgiler dahil fakat bunlarla sınırlı olmayan kişisel ve diğer bilgiler herhangi bir değişiklik güncellemek için kabul eder.

Hareketsizlik ve Cns Su Arıtma tarafından hesabınızın sonlandırılması . Bir üye seçilen uzatılmış süre boyunca herhangi bir ankete katılmak değilse, Cns Su Arıtma haber vermeden onun üyeliğini feshetme, kendi takdirine bağlı olarak, tercih edebilir. Haber vermeden fesih Diğer gerekçeler arasında, ancak yetersiz veya nefsine anket yanıtları ve teslim edilemeyen e-posta adresi veya üye ulaşabilmek için birden fazla denemeden sonra tam posta kutusuna sahip panel elemanına sınırlı değildir. Ayrıca, Cns Su Arıtma, kendi takdirine bağlı olarak, üyelik sözleşmesinin feshi için yeterli gerekçe olarak başka herhangi bir gerçeği ya da durumu düşünebilirsiniz. Üyelik sonlandırılır sonra, durur sona bireysel bir panel elemanı olarak anketlere katılmak için davetiye gönderilir. Cns Su Arıtma veya kendi takdirine bağlı olarak panel parçasının bir fesih bildirimi iletişim olmayabilir. , Diğer bazı araçlarla anket davetleri alamıyor üzerinden veya aracılığıyla, panel üyesi kendi üyelik masasında sona olduğunu düşünüyorlarsa, bu sitenin “İletişim” sekmesinde mevcut iletişim bilgilerini kullanarak Cns Su Arıtma temasa geçebilirsiniz. Genel olarak, sonlandırmaları Hareketsizlik nedeniyle olduğu durumlarda, üstün ödüller (yani ödeme eşik düzeyin ötesinde ise) fesih tarihten itibaren 90 gün için talep edilebilir. Bu dönemden sonra, bir ödül iddia o insana yeteneği sona erecek. Üyeliğin bir koşulu olarak, bu vesile feragat ve doğan veya üyelik sonlandırma veya ödüller sona ermesi ile ilgili Cns Su Arıtma ve iştirakleri karşı tüm iddiaları bırakın.

Panelistler ve Cns Su Arıtma arasındaki iletişim . Bir Panel üyesi olarak, ayrı bir panel kayıt sırasında belirtilen deneyimlerini ve birikimlerini maç oldukça muhtemel anketlere katılmaya davet etme bizim adımıza yapılan e-postaları almayı kabul eder. Tüm anketlere katılım her zaman isteğe bağlıdır. Zaman zaman, ilgili Panel’inden veya şirket haberleri ile ilgili e-posta haber bültenleri de sizin bilgi gönderilebilir. Eğer herhangi bir soru veya olabilecek kaygıları ile doğrudan bizimle irtibata geçebilirsiniz böylece e-posta bağlantıları sitesinde sunulmuştur. Aldığımız her e-posta okumak ve ayrı ayrı yanıtladı edilir; Bize size geri almak için 2-3 iş günü maksimum izin verin.

Üyelik İptal . Biri çok seçerse, bir suçlama ya da yükümlülüğü olmaksızın herhangi bir zamanda Paneline üyeliklerini iptal edebilirsiniz. Bir üye sadece oturum ve abonelikten “kaydını silmek” bağlantısını tıklayabilirsiniz. Birikmiş bütün noktaları transfer veya paraya ve kalıcı olarak silinecektir olamaz unutmayın.

Fikri Mülkiyet Hakları . Bu Site ve ilgili anketleri kapsamında tüm sayfaları ve içerik dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı değil, metin, grafik, ses, video, fotoğraf, anketler, logo veya diğer malzemelerin fikri mülkiyet, ya da, Cns Su Arıtma ve onun lisans kullanımı için yetkili , içerdiği tüm ticari markalar, hizmet markaları, telif hakları, patentler ve ticari sırlar dahil olmak üzere iş ortakları ve iştirakleri. Siz, değiştirme, kopyalama, çoğaltamaz, türev çalışmalar oluşturmak, yayınlamanız, ekran, upload, yazı, Cns Su Arıtma’dan önceden yazılı izni olmadan iletmek veya bu sitede bulunan herhangi bir yolu içeriği dağıtamazsınız.

Yasal Uyarı . “Olduğu gibi.” Site aracılığıyla kullanılabilir yapılan veya erişilen tüm içerik veya hizmetleri de dahil olmak Sitesi, sağlanır Kanunların izin verdiği ölçüde, Cns Su Arıtma Sitede içerik için herhangi bir türden hiçbir garanti vermez veya beyanda. Ayrıca,Cns Su Arıtma belirli bir amaç için ihlal, başlık uygunluk ya, sınırlamalar olmaksızın, dahil olmak üzere herhangi ifade veya ima garantileri reddeder. Cns Su Arıtma fonksiyonları Sitede yer alan veya içerdiği herhangi bir malzeme veya içerik hataların düzeltileceğini olacağını, kesintisiz veya hatasız ya da olduğunu garanti etmez Sitesi ya da düzelecektir yapan sunucu, ya da Site veya kullanılabilir kılan sunucunun virüs veya diğer zararlı bileşenler içermez. Hiçbir durumda Cns Su Arıtma haksız fiil, sözleşme, herhangi bir kayıp kâr için sıkı sorumluluk veya diğer yasal veya adil bir teori teorisi altında sorumlu , veri, kaybedilen fırsatlar, kapak, örnek, cezalandırıcı, kişisel yaralanma / yanlış ölüm maliyetleri, kayıp arızi özel , burada olsun ya da iki tarafın tarafların anlaşması ile hariç her biri, dolaylı veya diğer dolaylı zararlardan, bu gibi zararlar olabileceği tavsiye edilmiştir.

Değişimler . Sitede yayınlanan tüm bilgiler önceden haber verilmekten değiştirilebilir tabidir. Bu da dahil olmak üzere Panel’inden, ilgili tüm yönlerini kapsar, ancak para ödeme eşiği hakkında ayrıntılar ve nakit değerler yanı sıra ödeme şartları ile sınırlı değildir. Ayrıca, bu Şartlar ve Koşullar önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Biz Sitede asarak tür değişiklikler yapacak ve kendi şartları etkilenen olanlar değişiklikleri izlemek için düzenli web içeriğini kontrol etmek gereklidir.

Tazminat . Siz gelen ve her türlü üçüncü taraf iddiaları kaynaklanan makul avukatlık ücretleri ve masrafları dahil olmak üzere, talepleri, yükümlülük, maliyet veya gider, karşı olmayan kusurlu Cns Su Arıtma, çalışanları, yöneticileri, memurları, temsilcileri ve temsilcileri, tazmin savunmak ve tutmak için kabul , veya bu Şartlar ve Koşulların veya geçerli kanun herhangi sizin tarafınızdan herhangi bir ihlal, ilgili.

Sorumluluğun Sınırlandırılması . Cns Su Arıtma hiçbir olay olasılığı olsun veya olmasın bu anlaşma kapsamında Cns Su Arıtma performansı veya non-performans sonucunda Sitesi, müşterileriniz veya başkalarının üyeleri tarafından uğradığı kar, şerefiye veya diğer özel veya dolaylı hasarların kaybından sorumlu olacaktır bu tür zararların Cns Su Arıtma duyurulmuştur veya oldukça Cns Su Arıtma tarafından öngörülen olabilirdi. Cns Su Arıtmasorumlu ne de sorumlu da değildir, ve davalı vesile Panel üyeleri, güven veya sunulan anketlere katılımın sonucu, doğrudan, dolaylı, arızi, özel ya da dolaylı, ya da kayıplar olsun, herhangi bir hasar için herhangi bir iddia, eylem ya da çare feragat tarihinde veya bu sorumluluğu yasa ile zorunlu durumlar hariç Site aracılığıyla sunulan bilgi, hizmet veya mal kullanımı.Sitenin tüm kullanıcılar ayrıcaCns Su Arıtmane reklamlarında veya ortağı web sitelerinin içeriğini onayladığı, ne de içerdiği malzemenin doğruluğu veya bunlardan kaynaklanan, üçüncü şahıs fikri mülkiyet haklarının ihlali, veya herhangi bir dolandırıcılık veya diğer sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez olduğunu kabul suç dolayısıyla kolaylaştırdı.

Yasalara Genel Uygunluk . Tüm bireyler Sitenin kullanımı ile ilgili yürürlükteki tüm yasa, tüzük, yönetmeliklere ve düzenlemelere uyacaktır.

Bildirimler . Aksi açıkça belirtilmediği sürece, Anlaşma uyarınca gerekli her türlü bildirimler de (ya da kişisel bilgi profilinde Cns Su Arıtma için birey tarafından sağlanan e-posta adresine (Cns Su Arıtma durumunda) Destek sekmesi altında uygun e-posta adresine e-posta ile verilecektir o insana durumda), ya da parti belirtecektir gibi diğer adres. E-posta gönderildikten sonra gönderen taraf e-posta adresi geçersiz olduğu bildirilir sürece Bildirimi, 24 saat verilmiş kabul edilecektir. Alternatif posta adresi biliniyorsa, Cns Su Arıtma ön ödemeli fatura posta ile pul bireysel haber verebilir ve kayıt işlemi sırasında Cns Su Arıtma sağlanan adrese, makbuz talep dönmek. Böyle bir durumda, bildirimde 3 gün postalama tarihinden sonra verilmiş kabul edilecektir.

Tahkim. Herhangi bir ihtilaf veya iddia doğan veya bu Anlaşma ile ilgili ticari tahkim yaygın kabul görmüş prensipler doğrultusunda bağlayıcı tahkim yoluyla çözülecektir. Bu tür ihtilaf veya iddia bireysel bazda arbitrated edilir, ve diğer tarafın herhangi bir iddia veya tartışma ile herhangi bir tahkim konsolide edilemez.Tahkim Oslo, Norveç’te yürütülecek ve tahkim kararı üzerine kararı bunların herhangi bir yetkili mahkeme girmiş olabilir.Bireysel ya da Cns Su Arıtma Ya tahkim tamamlanmasını bekleyen birey veya Cns Su Arıtma haklarını veya mülkiyetini korumak için gerekli Oslo yetkili bir mahkeme herhangi bir ara veya geçici çözüm olabilir.

Bölünebilirlik Maddesi . Bu Şartlar ve Koşulların herhangi bir bölümü tutulan veya yetkili herhangi bir mahkeme tarafından herhangi bir nedenle geçersiz veya uygulanamaz ilan edilecektir, bu hüküm etkisiz olacaktır ama bu Şartlar ve Koşulların herhangi bir başka bölümünü etkilemez.

Genel . Bu Şartlar ve Koşullar, kanunlar ihtilafı konusunda bu ülkeye etkisi vermeden Norveç yasalarına göre her bakımdan tabi olacaktır. Bu Şartlar ve Koşulların herhangi bir hükmü geçersiz veya uygulanamaz kabul edilirse, bu hüküm vurdu edilecek ve kalan hükümler uygulanır. Başlıklar oluşturursak veya bölümün içeriğini veya kapsamını tanımlamak, sadece referans amaçlıdır ve hiçbir şekilde tanımlamak, sınırı içindir. Siz veya başkaları tarafından ihlali ile ilgili hareket etmek bizim başarısızlık sonraki veya benzer ihlallerle ilgili olarak hareket etme hakkımızdan feragat etmez. Bu belge konuyla ilgili olarak aramızdaki tüm anlayış ve anlaşma belirlemektedir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.